"Christmas in Brest" for foster families

Our project team, which serves Belarus - always ...

Friends from Belarus serving others

Friends from Belarus serving others

It is always nice to hear about the successes of...

War Bears Orphans

War Bears Orphans

Through recent years, an increasing number of pe...

The Word that Condemns

The Word that Condemns

God is love, and in His great love He created the ...

 - Heart for Orphans

Happy adoptive children

Heart for Orphans

У кожної сім’ї своя історія

Задорожні Олена та Олег не змогли бути байдужими до життя сиріт. Вони вирішили виховувати їх.

Починали з однієї дитини. А згодом з’ясувалося, що у цього хлопчика є ще 4 сестри. Так ці діти росли у них. Зараз вони вже дорослі. У трьох був діагноз – розумова відсталість у стані дибілізму 2 ст. Але виросли розумними дітьми. Звичайно, за все слава Богу! У всіх, крім молодшої – вища освіта. Дівчата живуть вже самостійно, хлопець навчається у Канаді в християнському коледжі. Молодша живе з ними. У неї ще є діагноз – ФАС. Вона навчається в педагогічному коледжі, їй 23 роки, хоча виглядає на 12 років.

Пізніше у цю сім’ю потрапив хлопчик-сирота Іллюша.

Це хлопчик, який інвалід з дитинства. Йому 11 років. Він живе у цій сім’ї з кінця 2018 року. Три роки тому йому була зроблена операція – вирівняння хребта у Туреччині. Зараз потрібно робити повторну операцію, щоб не зупинився ріст Іллюши. Тому вони збирають кошти. Так як операція коштує $6000, а у батьків є лише $3000.

Також з ними живе хлопчик напів сирота. Його звати Володимир. Йому 22 роки. Їх біологічній доньці Соломії 9 років.

На жаль, війна в Україні «краде» дитинство й у цих дітей. Сім’я Задорожних Олега та Олени була змушена тікати в Кіровоградську область, бо їх будинок було пошкоджено під час воєнних дій.

Тому зараз вони живуть у селі. Перший період діти ще довго не могли спати ночами. Вони кричали, підривалися і бігли у підвал. Також їх лякали гучні звуки. На сьогоднішній день ситуація покращилася, діти заспокоїлись. Поки навчаються онлайн.

Для батьків зараз найголовніше – зібрати кошти на операцію Іллі, а потім потехеньку будуть відновлювати будинок та повертатись до нормального життя у країні-переможниці з допомогою Господа!

Сім’я Задорожних вдячна місії «Світло на Сході» та команді Міжнародного служіння «Серце для сиріт» в Україні, які надали фінансову допомогу, що є частиною витрат на операцію.

Друзі, просимо вашої молитовної підтримки сім’ї Задорожних Олега та Олени, щоб Небесний Батько благословив операцію та одужання Іллі, а також ремонт їх житла.


"Сирітка" Magazine

Конгресс "Сердце для сирот". Киев 2016

Хор "Рожденные сердцем"