Статьи

Служіння дитячого хору

Служіння дитячого хору «Народжені серцем» схожі на захоплюючі пригоди. Діткам потрібно встати раніше, ніж зазвичай у неділю, перебувати тривалий час в дорозі, що не завжди легко.

Дехто хотів би відпочити, але бажання допомогти іншим сиротам знайти люблячу родину мотивує не лише дітей, але і дорослих. Ті, хто вже має сім’ю, як ніхто інший розуміє тих, хто ще живе в інтернатному закладі. Тому вони хочуть «запалити» серця інших людей прийняти сиріт у їх сім’ї.

19 грудня 2021 року відбулося служіння з участю дитячого хору у церкві смт. Степань Сарненського району Рівненської області. Приємно спостерігати як дітки, про яких говорили, що не зможуть мати нормальне життя, прославляють Небесного Батька. На жаль, в інтернатних закладах діти «гинуть» без уваги, доброти, піклування, у результаті – мають вади розвитку.

Прийомні батьки свідчили про те, що Божа любов здатна змінювати дітей як духовно, так і фізично. Такі свідоцтва вражають. Господь творить чудеса у житті сиріт та тих, хто піклується про них.

Якщо бажаєте бачити Божу руку у своєму житті – будьте у центрі Його волі