"Christmas in Brest" for foster families

Our project team, which serves Belarus - always ...

Friends from Belarus serving others

Friends from Belarus serving others

It is always nice to hear about the successes of...

War Bears Orphans

War Bears Orphans

Through recent years, an increasing number of pe...

The Word that Condemns

The Word that Condemns

God is love, and in His great love He created the ...

 - Heart for Orphans

Happy adoptive children

Heart for Orphans

Життя під час війни в Україні

Війна в Україні вплинула на життя кожної сім’ї. Але вона не змогла зупинити служіння. Навпаки, діти Божі почали шукати можливості для допомоги тим, хто найбільше потребує, хто втратив все набуте у цьому житті.

Наша сім’я з початку війни постійно несе служіння у нашій церкві, (м. Кропивницький). Протягом всього цього часу ми прийняли більше кількох тисяч людей, які тікали від жахіття війни. Ми надавали їм ночліг, їжу, можливість відпочити і «привести» себе до ладу. Наша церква була транзитним пунктом. Були такі дні, що за ніч ми приймали 200 людей! Так як ми з початком війни обидва залишились без роботи, то ми мали можливість повністю віддатися цьому служінню. Чоловіка цілодобово не було вдома. Нам прийшлось побачити багато людей із скаліченими долями. Були такі дні, що ми і з дітьми чергували в церкві. Тому що не вистачало рук. На даний момент ми допомагаємо переселенцям, роздаємо продуктові набори та гуманітарну допомогу (одяг, взуття і т.д.), допомагаємо влаштуватись на нових місцях, а головне несемо їм Боже Слово.

У нас 4 діток, двоє з них усиновлені. У всиновленого хлопчика є інвалідність. На даний час проходимо реабілітацію у місцевому ЦР. Із сумного: під час всього цього ми втратили вагітність.

Дивлячись на цей проміжок часу, ми бачили, як Господь благословляє нас. Хоча ми залишились без робіт, проте наші дітки і ми не голодували та не голодуємо. Господь торкався сердець людей, які хотіли допомагати нам! Одними із таких стала команда служіння «Серце для сиріт», яка неодноразово надає допомогу. Слава Богу за Йоги милости і чудеса!

Ваша допомога для нас дуже цінна в цей нелегкий час! Вдячні кожному, хто до цього причетний.

Сім’я Клюкових-Панчу


"Сирітка" Magazine

Конгресс "Сердце для сирот". Киев 2016

Хор "Рожденные сердцем"